Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.

W dniu 20 czerwca 2022 r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Uczniowie naszej szkoły klasy 7a Emilia Cieślewicz oraz Igor Cieślewicz otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej!

Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Bydgoszczy.

W dniu 14.06.2022 roku w Pałacu Młodzieży odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy o Bydgoszczy...

Czytaj więcej!

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia”

W dniach 9 – 11 czerwca 2022 r. w Warszawie odbył się etap centralny XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia” Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich z całej Polski przystąpili do ostatnich, centralnych zadań konkursowych. Wśród zwycięzców tegorocznej XXVII edycji Konkursu jest uczeń naszej szkoły Jakub Płotka, który zajął 6 miejsce.

Czytaj więcej!

Gala Laureatów Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim.

W dniu 13.06.2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim w o godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej im. Bydgoskiego Marca 1981 (Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki, ul. Jagiellońska 3).

Czytaj więcej!

Zebranie rodziców klas 1

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich Rodziców dzieci, które od 1 września 2022r. rozpoczną naukę w naszej szkole...

Czytaj więcej!