Komunikat 300+

W tym roku wnioski o świadczenie 300 plus z programu "Dobry Start" można składać tylko elektronicznie - za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia.
Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku o świadczenie 300 plus, mogą skorzystać z pomocy pracowników ZUS...

Czytaj więcej!

Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat

Czytaj więcej!

ABSOLWENT ROKU 2020/2021

W tym roku szkolnym honorowy tytuł ABSOLWENTA ROKU 2020/2021 otrzymał Arkadiusz Sikorski, który :
• godnie reprezentował nasza szkołę zdobywając wysokie miejsca w konkursach i zawodach, np. uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Liga zadaniowa", tytuł laureata I stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego "Instal-Logik", tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Juniorów; tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz wiele innych
• odznacza się wysoka kultura osobista
• jest wyjątkowo koleżeński
• osiąga bardzo wysokie oceny szkolne.

Arku, GRATULUJEMY

Czytaj więcej!

Bydgoskie Półkolonie 2021 - dokumenty

Poniżej znajdują się następujące dokumenty:
- deklaracja odbioru dziecka z półkolonii
- plan atrakcji podczas 1,2 oraz 4 turnusu.

Czytaj więcej!

ZEBRANIE RODZICÓW - BYDGOSKIE PÓŁKOLONIE 2021

Zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne w sprawie Bydgoskich Półkolonii 2021. Podczas spotkania zaprezentujemy program zajęć i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.
Zebranie odbędzie się 24 czerwca br. o godz. 16.30 online.
Link do spotkania znajdziecie Państwo w wiadomości w e-dzienniku.

Czytaj więcej!

BYDGOSKIE PÓŁKOLONIE 2021

Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2021” rozpoczyna się we wtorek 08 czerwca br. i potrwa do 14 czerwca br. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 100 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad). Półkolonie będą realizowane w ramach dziewięciu tygodniowych turnusów, w 34. szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz (wykaz na wskazanej stronie)
Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce (do pobrania z https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/aktualnosci/bydgoskie-polkolonie-2021/), w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.
Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2021".

Czytaj więcej!

XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”- wyniki

Znamy już wyniki XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Nasza Martyna Felczak otrzymała wyróżnienie za pracę pt. " Jak nie Helcia a Elżbietka walczyła o wolną Polskę". Gratulacje Martynko :)

https://www.kujawsko-pomorskie.pl/pliki/2021/edukacja/20210531_konkurs/zal_2.pdf

Czytaj więcej!

„(PO) PANDEMICZNA RZECZYWISTOŚĆ” – WYZWANIA I ROZWIĄZANIA W EDUKACJI”- zaproszenie

Czytaj więcej!

Wytyczne dotyczące organizowania egzaminów w 2021r.

Czytaj więcej!

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS 8

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się 17 maja br. Wszelkie informacje znajdują się na stronie: https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/nabor-do-przedszkoli-szkol-i-placowek-oswiatowych-na-rok-szkolny-20212022/nabor-do-klas-pierwszych-szkol-ponadpodstawowych-oraz-szkol-dla-doroslych/

Czytaj więcej!