'STEM in English with Smart Kids'

W styczniu udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami z Turcji, Włoch, Grecji i Azerbejdżanu w ramach programu e-twinning.
Projekt nosi nazwę: 'STEM in English with Smart Kids'...

Czytaj więcej!

MAGICZNYCH ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

w imieniu własnym i wszystkich pracowników szkoły
życzy
Barbara Górecka - dyrektor placówki

Czytaj więcej!

Wycieczka - INOWROCŁAW - BISKUPIN

W ramach przedsięwzięcia MEiN "Poznaj Polskę" uczniowie klas 2a oraz klas 3a i 3b wzięli udział w wycieczce edukacyjnej. Przygoda rozpoczęła się od zbiórki na szkolnym boisku o godz. 7.20. O godz. 7.30 po sprawdzeniu obecności dzieci pojechały do Inowrocławia, gdzie zwiedziły Park Solankowy. Uczniowie spacerowali wokół tężni wdychając świeże powietrze. Po czym autokar ruszył w drogę do Wenecji., gdzie uczniowie zwiedzali Muzeum Kolei Wąskotorowej oraz Ruiny Zamku Diabła Weneckiego. Z ogromem wrażeń wycieczka przejechała w kolejne miejsce. W Biskupinie dzieci zjadły najpierw ciepły posiłek, po czym wzięły udział w warsztatach lepienia z gliny. Lekcja muzealna bardzo się uczniom podobała. Na koniec dzieci zwiedzały Muzeum Archeologiczne oraz spacerowały po całym kompleksie Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie.
Późnym popołudniem wszyscy zdrowi, zmęczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do Rodziców.

Czytaj więcej!

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE- ETAP SZKOLNY

W miesiącu październiku odbyły się etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii oraz historii. Szóstka z nich zakwalifikowała się do etapu rejonowego, a mianowicie:
- Jakub Płotka, Kacper Najmowski i Franciszek Lewandowski – z historii
oraz
- Oliwia Wrześniewska, Bartosz Bąkowski i Dominik Kujaciński – z języka angielskiego.
Serdecznie GRATULUJEMY i trzymamy kciuki, żeby w grudniu udało się pokonać następny etap.

Czytaj więcej!

Komunikat 300+

W tym roku wnioski o świadczenie 300 plus z programu "Dobry Start" można składać tylko elektronicznie - za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia.
Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku o świadczenie 300 plus, mogą skorzystać z pomocy pracowników ZUS...

Czytaj więcej!

Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat

Czytaj więcej!

ABSOLWENT ROKU 2020/2021

W tym roku szkolnym honorowy tytuł ABSOLWENTA ROKU 2020/2021 otrzymał Arkadiusz Sikorski, który :
• godnie reprezentował nasza szkołę zdobywając wysokie miejsca w konkursach i zawodach, np. uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Liga zadaniowa", tytuł laureata I stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego "Instal-Logik", tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Juniorów; tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz wiele innych
• odznacza się wysoka kultura osobista
• jest wyjątkowo koleżeński
• osiąga bardzo wysokie oceny szkolne.

Arku, GRATULUJEMY

Czytaj więcej!

Bydgoskie Półkolonie 2021 - dokumenty

Poniżej znajdują się następujące dokumenty:
- deklaracja odbioru dziecka z półkolonii
- plan atrakcji podczas 1,2 oraz 4 turnusu.

Czytaj więcej!

ZEBRANIE RODZICÓW - BYDGOSKIE PÓŁKOLONIE 2021

Zapraszamy Rodziców na spotkanie informacyjne w sprawie Bydgoskich Półkolonii 2021. Podczas spotkania zaprezentujemy program zajęć i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.
Zebranie odbędzie się 24 czerwca br. o godz. 16.30 online.
Link do spotkania znajdziecie Państwo w wiadomości w e-dzienniku.

Czytaj więcej!

BYDGOSKIE PÓŁKOLONIE 2021

Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2021” rozpoczyna się we wtorek 08 czerwca br. i potrwa do 14 czerwca br. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 100 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad). Półkolonie będą realizowane w ramach dziewięciu tygodniowych turnusów, w 34. szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz (wykaz na wskazanej stronie)
Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce (do pobrania z https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/aktualnosci/bydgoskie-polkolonie-2021/), w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.
Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2021".

Czytaj więcej!