"Drzewa w naszej okolicy"

W czerwcu w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego został zorganizowany konkurs fotograficzny "Drzewa w naszej okolicy". Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród bydgoskich szkół podstawowych...

Czytaj więcej!

III miejsce w konkursie języka angielskiego

Filip Borycki zdobył III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego YouTube Star.

Czytaj więcej!

Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.

W dniu 20 czerwca 2022 r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Uczniowie naszej szkoły klasy 7a Emilia Cieślewicz oraz Igor Cieślewicz otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej!

Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Bydgoszczy.

W dniu 14.06.2022 roku w Pałacu Młodzieży odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy o Bydgoszczy...

Czytaj więcej!

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia”

W dniach 9 – 11 czerwca 2022 r. w Warszawie odbył się etap centralny XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia” Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich z całej Polski przystąpili do ostatnich, centralnych zadań konkursowych. Wśród zwycięzców tegorocznej XXVII edycji Konkursu jest uczeń naszej szkoły Jakub Płotka, który zajął 6 miejsce.

Czytaj więcej!

„Humaniści na start!”

Jakub Płotka - uczeń naszej szkoły wśród pięciu najlepszych stypendystów kujawsko – pomorskiego marszałkowskiego programu edukacyjnego „Humaniści na start”.

Czytaj więcej!

„Kanał Bydgoski – historia, przyroda i zdrowie”

XII edycja konkursu historyczno-profilaktycznego „Kanał Bydgoski – historia, przyroda i zdrowie” to kontynuacja corocznego konkursu, w którym uczestnicy stają się ekspertami od historii Kanału Bydgoskiego, jednego z punktów szlaku TeH2O...

Czytaj więcej!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PIĘKNO POLSKICH LASÓW”

Uczestniczki szkolnego koła plastycznego wzięły udział w konkursie plastycznym "Piękno polskich lasów"...

Czytaj więcej!

Ogród na parapecie

W ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego powstałego z inicjatywy Prezydenta Miasta Bydgoszczy, organizatorem konkursu przyrodniczego „Ogród na parapecie” jest Szkoła Podstawowa nr 57 w Bydgoszczy im. Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wyniki Miejskiego Konkursu Historycznego "Z biegiem czasu, z biegiem Brdy"

W dniu 7 czerwca 2022 roku w w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Historycznego "Z biegiem czasu, z biegiem Brdy".

Czytaj więcej!