Zajęcia dodatkowe

Opublikowano: 2019-10-01 21:54, Numer artykułu: 6202 , Autor: B.Zych

 

 

 

 zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

 rodzaj zajęć / dla kogo

 termin

     

 nauczyciel prowadzący

 zajęcia sportowe
 dla dziewcząt kl. 4-8
 środa 15;30 - 17:15
 piątek 14:40 - 16:10
   I. Żmudowska - Dziadoń
 zajęcia sportowe
 dla chłopców kl. 2-4
 poniedziałek 13:30 - 14:30    T. Rybarczyk
 zajęcia sportowe
 dla chłopców kl. 5-6
 poniedziałek 14:30 - 15:15
 środa 14:30 - 15:15
   T. Rybarczyk
 zajęcia sportowe
 dla dziewcząt kl. 2-5
 wtorek 14;45 - 15:45
 czwartek 14;45 - 15:45
   A dybała - Glanert
 zajęcia wyrównawcze
 z matematyki
 poniedziałek 13:50 - 14:35    W. Cichowicz
 koło matematyczne  poniedziałek 14:35 - 15:20    W. Cichowicz
 zajęcia wyrównawcze
 dla kl. 2
 poniedziałek 08:50 - 09:40    B. Łabuszewska
 zajęcia wyrównawcze
 z j. polskiego
 wtorek 14:35 - 15:20   A Dolińska 
 zajęcia wyrównawcze
 z j. polskiego dla kl. 6b
 czwartek 15;15 - 16:00    D. Kawka
 zajęcia wyrównawcze  
 z biologii dla.kl. 6c
 środa 12:45    A. Dybała Glanert
 zajęcia przygotowujące do egzaminu
 z j. polskiego dla kl. 8
 czwartek 14:35 - 15:20    D. Krusik
 zajęcia przygotowujące do egzaminu
 z j. angielskiegodla kl. 8
 poniedziałek 14;35 - 15:20    M. Kośmider
 zajęcia przygotowujące do konkursów
 historycznych
 środa 15:30 - 16:15    H. Jankowiak
 warsztaty teatralne  czwartek 14:30 - 15;15    D. Kawka
 koło teatralne  wtorek 13:50 - 14;35    A. Dolińska
 koło plastyczne  poniedziałek 14:45 - 15:30    B. Zych
 chór  poniedziałek 15:30 - 16:15
 wtorek 14:45 - 16:15
   B. Zych
 koło geograficzne  środa 14;30 - 15:15    A. Tychoniec
 Szkolne koło TMMB  środa 16:15 - 17:00    H. Janowiak
 Szkolne Koło Caritas  czwartek 14:45 - 15:30    s. M. Sośnicka
 Robotyka dla kl. 6c  czwartek 14:35 - 15:20    K. Smyk
 "Jak za dawnych lat..." zajęcia
 dla społeczności uczniowskiej, 
 czyli jak inaczej spędzać czas
 wolny w miłek atmosferze
 środa 14:30 - 15:15    I. Szulczyńska
 W. Ignarska