Wierszykarnia…

Misie poznają wiersze Jana Brzechwy...

Czytaj więcej!

Wierszykarnia… Maluchy poznają wiersze J. Tuwima.

Misie, czyli grupa przedszkolaków odwiedziła dziś bibliotekę. Maluchy wysłuchały wierszy J. Tuwima „Lokomotywa” , „Słoń Trąbalski” i „Okulary”.

Czytaj więcej!

Razem z Ukrainą

W imieniu Pani Dyrektor, swoim oraz dzieci z Ukrainy serdecznie dziękuję za piękne przybory szkolne, plecaki i piórniki, którymi obdarowujemy naszych nowych uczniów, witając ich w szkole. To dzięki Wam, uczniom i nauczycielom, uczestniczącym w akcji Wyprawka dla Ucznia, widzimy uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży z Ukrainy.

Czytaj więcej!

Uczniowie klasy 1b też już są czytelnikami!

Uczniowie klasy 1b wzięli udział w zajęciach w bibliotece szkolnej...

Czytaj więcej!

Pasowanie na czytelnika w kl. 1A

Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej...

Czytaj więcej!

Magiczne Święta Małgosi

Nadal spotykamy się w bibliotece, czytając „ Zimowe opowieści”. Klasa 2b wysłuchała książki państwa Maciak „ Magiczne Święta Małgosi” i zauważyła niebezpieczeństwa wynikające z nierozsądnych pomysłów dzieci.

Czytaj więcej!

Zimowe opowieści, czyli Mikołajki w bibliotece.

6 grudnia dzieci ze świetlicy oraz grupa przedszkolna Wiewiórki wzięły udział w zajęciach w bibliotece szkolnej.

Czytaj więcej!

„Dzień Pluszowego Misia” w 1A

Uczniowie klasy 1a świętowali „Dzień Pluszowego Misia” wspólnie z panią wychowawczynią oraz z panią z biblioteki szkolnej...

Czytaj więcej!

Wieczór Poezji Jesiennej

17 listopada uczniowie klas 4-8 wzięli udział w spotkaniu z poezją zorganizowanym przez p. W. Ignarską oraz p. D. Lewandowską...

Czytaj więcej!

Podziękowania od Prezydenta RP

4 września 2021 roku wzięliśmy udział w X Edycji Narodowego Czytania. Z pośrednictwem Teams czytaliśmy fragmenty „Moralności Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.
Teraz otrzymaliśmy podziękowanie od Pana Prezydenta RP. Wraz z listem zostaliśmy obdarowani nowym egzemplarzem powieści G. Zapolskiej.

Czytaj więcej!